Real Madrid - Atletico Madrid | Canlı Bahis Tahminleri

İddaa Tahminleri Duyduklarımız, gözümüze takılanlar

Real Madrid - Atletico Madrid

0 Yorumlar
803
28-05-16

Spor:Futbol
Lig: UEFA Europa League
Müsabaka: Real Madrid - Atletico Madrid
Büro:
Oran: 2.20
Risk: 4
Öneri: 7.5 CARD OVER/KART ÜSTÜ
Sonuç: 5-3


La Liga'da son iki haftaya kadar şampiyonluğu kovalayan Atletico'nun kapasitesi düşük, direnci ve disiplini yüksek kadrosu ile Real Madrid karşısında nasıl bir performans sergileyeceği büyük bir merak konusu. Real Madrid karşısında olası skor bulması durumunda daha rahat bir oyun ortaya koyacak olan Atletico'nun skor olarak geriye düşmesi durumunda ise nasıl bir aksiyon alacağı konusunda soru işaretleri var. İki takımın performans analizlerinde dikkatleri çeken bir diğer konu da; Ronaldo'nun bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde attığı (16) gol sayısı ile Atletico Madrid'in attığı gol sayısının eşit durumda olması aslında. Bu veriden çıkarak bir çok şeyi yazabilir, fikir yürütebiliriz. Beklentilerin aksine kontrollü bir karşılaşmanın bizleri beklediğini düşünüyorum. 

Bu iki takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakalar her zaman sert geçmiştir. Maçın gidişine göre çıkabilicek gol herşeyi değiştirebilir. Maçın dengede gitmesi Real Madrid takımının istediği bir durum olmayacaktır. Defans hattında iki takımda agresif futbolunu sürdürecektir. 

Maçın hakemi Mark Clattenburg'un performansına baktığımız zaman kartını göstermekten çekinmeyeceğini görüyoruz. Kişisel yorumumu belirticek olursam maçın hakeminin genelde dah güçlü takımların arkadasında durduğunu görmekteyim.

İki takımın oynamış olduğu son müsabakalarda ;

27.02.16 PRI Real Madrid Atl. Madrid 0 : 1   7 SARI KART

04.10.15 PRI Atl. Madrid Real Madrid 1 : 1   10 SARI KART

22.04.15 SAM Real Madrid Atl. Madrid 1 : 0  6 SARI KART

5.0
Son Güncelleme: 28 Mayıs, 2016
Diğer makaleler: Internacional - Atletico Mg New York City - Montreal Villarreal - Leverkusen Valencia - Real Madrid Bamberg - Real Madrid Atletico - Olhanense Atl. Madrid - Galatasaray Atletico De Kolkata - Chennaiyin Fc Sevilla - Real Madrid Fenerbahçe - Real Madrid
Real Madrid Atletico Madrid

Henüz bir yorum yapılmamış..

Cevap bırakın

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacak