Mia Heat - Was Wizards | Canlı Bahis Tahminleri

İddaa Tahminleri Duyduklarımız, gözümüze takılanlar

Mia Heat - Was Wizards

0 Yorumlar
696
7-12-15

Spor:Basketbol
Lig: United States
Müsabaka: Mia Heat - Was Wizards
Büro:
Oran: 1,70
Risk: 5
Öneri: Was Wizards +8,5H
Sonuç:


Washington 4 maçlık galibiyet serisinin ardından sakatlık problemlerinin de etkisi ile son 8 maçta 6 mağlubiyet aldı. Son 3 maçı sahalarında oynadılar ve ortalama 110 sayı yiyip 2 mağlubiyet aldılar. Dün Dallas karşısında iyi bir form yakalayan Wall da maç içinde sakatlanıp maçı terk etti ve durumu belirsiz. Son maçlarda oynamayan Gortat kişisel sebeplerden Polonya'da ve bu maçta oynamayacak. Gooden bugün de oynamayacak. Humphries'in oynaması bekleniyor. Nene'nin durumu belirsiz. Deplasmanda üst üste 5 maçta 4 mağlubiyet aldıktan sonra son deplasman maçında Cleveland'ı devirdmişlerdi. Son 6 deplasman maçında 100 sayıya ulaşamadılar.

İki takım arasında geçen sezon oynanan son 3 maçı Washington kazanmıştı. Bu kez Miami'nin kazanmasını bekliyoruz ama WAS +8,5h ideal seçim ve alt olacak.

5.0
Son Güncelleme: -/-
Diğer makaleler: La Lakers - Mia Heat Gs Warriors - Was Wizards Mia Heat - Den Nuggets Tor Raptors - Mia Heat Por T Blazers - Was Wizards Mia Heat - Sa Spurs Ny Knicks - Was Wizards Cha Hornets - Was Wizards Cha Hornets - Mia Heat Dal Mavericks - Mia Heat
Mia Heat Was Wizards

Henüz bir yorum yapılmamış..

Cevap bırakın

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacak